2027/607
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Figurkomposition. Sign. Lars Nørgård 82, II/X. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×56.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag