Foto endnu ikke klar
893/240
Gustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med vase og gurilander. Stemplet; 'Stockholms Hall stempel 1777'. H. 158. B. 70.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag