Foto endnu ikke klar
893/​240

Gustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med vase og gurilander. Stemplet; 'Stockholms Hall stempel 1777'. H. 158. B. 70.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag

17.000 DKK