2015/328
Ferrari, Jaguar, Ford Thunderbird, Plymouth, Chevrolet, Mercedes Benz, BMW, Porsche m.fl. 20 modelbiler af metal. Scale 1:18. L. 24–30. (20)
Proveniens: Dansk privatsamling.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte mindre defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag