902/​602

Torben Hardenberg

To saltkar i form af havmænd af delvis forgyldt metal på en base af bjegkrystal. En signeret Hardenberg. H. ca. 14 og 15 cm. (2)

Smykker og tasker, 3. juni 2021

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

22.000 DKK