902/602
To saltkar i form af havmænd af delvis forgyldt metal på en base af bjegkrystal. En signeret Hardenberg. H. ca. 14 og 15 cm. (2)
Smykker og tasker, 3. juni 2021
Vurdering
Hammerslag