2108/912
Dansk møbeldesign
To kvadratiske sideborde af fyrretræ, top ilagt sort linoleum. H. 37,5. L. 39. B. 36. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
11 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||