2141/933
Kay Kørbing (f. København 1915, d. 2004)
Et par pendler af messing, sort metal og glas. Udført hos Lyfa. H. 23. Diam. 16. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 12. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|