2445/316
Barok langbord af delvist rødmalet fyrretræ, balusterformede ben hvorimllem sprosser. 18. årh. H. 68. L. 139. B. 72.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
2066 (Autobud) | ||
35040 | ||
2066 (Autobud) | ||
1020311 | ||
2066 (Autobud) | ||
1020311 | ||
2066 (Autobud) | ||
1020311 | ||
2066 (Autobud) | ||
956152 | ||
2066 (Autobud) | ||
956152 | ||
2066 | ||
35040 (Autobud) | ||
2066 | ||
35040 |