2445/​316

Barok langbord af delvist rødmalet fyrretræ, balusterformede ben hvorimllem sprosser. 18. årh. H. 68. L. 139. B. 72.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

2066 (Autobud) 2.700 DKK
956152 2.600 DKK
2066 (Autobud) 2.500 DKK
956152 2.400 DKK
2066 2.300 DKK
35040 (Autobud) 2.200 DKK
2066 2.100 DKK
35040 2.000 DKK