12108/259
Tobaksskab af bemalet træ, front med låge og skuffe, dekoreret med årstal “1805”. 18.-19. årh. H. 60. B. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud