12050/183
Ubekendt maler, 19. årh.
To kystlandskaber bemalet på gips, rigt støbt med rocailler. Sign. T.B. 98. H. 43. B. 36. D. 4. (2)
Aldersslitage.
Kunst, antikviteter & design, 10. december 2020
Vurdering
Hammerslag