1948/141
Et par bordprydelser af sølv i form af kamphaner. Stemplet 830. Vægt 504 gr. H. 11 cm. L. ca. 14 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019
Vurdering
Hammerslag