2142/7544
Ian McKeever (f. Withernsea, England 1946)
Tre kompositioner. Sign. McKeever 2000. Litografi og akvarel på papir. Bladstørrelse 16×12 og lysmål 30×22. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud