2436/249
Samling engelsk sølv, bestående af smal vase på rund fod, mester antagelig Geoffrey Martin Billings, London 1971; tumling, mestermærke WW, London 2002; blækhus, mester A & J Zimmerman Ltd, Birmingham 1918 og lille victoriansk skål, William Hutton & Sons Ltd, London 1898. Vægt ekskl. blækhus 230 g. H. 5–15,5 cm. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.