2023/95
Bord af bemalet træ i grønne farver. Rokoko form, 20. årh.s begyndelse. H. 78. L. 76. D. 52.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Revner i pladen.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag