12040/126
Leo Thellefsen (f. Vedsted ved Åby 1909, d. 1997)
Pigeportræt. Sign. verso Leo Th 23. Olie på lærred. 50×30. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag