2033/318
Fire æsker med lokomotiver, togvogne og skinner. Hornby m.fl. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og rust. Enkelte skinner bøjede. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Æsker fremstår med kraftig slitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag