2432/​544

Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)

Gefion springvandet, 1991. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 120×180.

Original stand. Enkelte mindre brunlige stænk.

I Lyngby
Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?