1950/62
To skæringer af egetræ, rigt prydet med rocailler, blomster og bladværk. 18. årh. H. 43–47. B. 148–163. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag