1950/​62

To skæringer af egetræ, rigt prydet med rocailler, blomster og bladværk. 18. årh. H. 43–47. B. 148–163. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag