1345/175
Lille gustaviansk spejl i ramme af gråmalet og forgyldt træ og gesso. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 72. B. 32.
Brugsslitage. Ranke øverst med mangler/beskadiget.
Ældre malerier og møbler, 4. november 2013
Vurdering
Hammerslag
13 bud