2137/318
En stor samling lommeure af primært sølv, heraf flere med nøgleoptræk, et mærket Antimagnetisch, tre skiver signeret Omega. 19.-20. årh. Kassediam. 29–60 mm. (51)
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Defekter og mangler. Eftersyn tilrådes.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. september 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud