2037/​144

Delft fad af fajance, dekoreret i blå med arkitektur og skibe. 18. årh. 29,5.

Kanthak. Nedskåret kant.

Ældre malerier, møbler og varia, 7. september 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK