2435/​1262

Burberry

Taske af brunt flettet læder med gyldne beslag, kort justerbar hank, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre indvendige lommer og sort for. 37 x B. 45 x D. 7 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder udvendigt. Rigtig god stand indvendigt.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

18 bud

952633 (Autobud) 3.800 DKK
918771 3.800 DKK
952633 3.600 DKK
1146421 3.400 DKK
952633 (Autobud) 3.200 DKK
1163923 3.200 DKK
952633 3.000 DKK
1163923 2.900 DKK
952633 (Autobud) 2.800 DKK
1163923 2.800 DKK
952633 2.700 DKK
1163923 2.600 DKK
952633 2.500 DKK
1146421 2.400 DKK
952633 2.300 DKK
1163923 2.200 DKK
966176 2.100 DKK
1146421 2.000 DKK