2435/1262
Taske af brunt flettet læder med gyldne beslag, kort justerbar hank, to rum opdelt af en lynlås lomme, tre indvendige lommer og sort for. 37 x B. 45 x D. 7 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder udvendigt. Rigtig god stand indvendigt.
Smykker og Fashion, 28. august 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud