12015/31
En dansk Louis Seize ramme af udskåret og forgyldt træ. ca. 1800. Lysmål 27,5×24. 38,5×35.
Afskalninger ved hjørner og langs den yderste profil
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud