2103/​65

Lysberg Hansen & Terp

Øreklapstol betrukket med læder, ben af mørkt træ i engelsk stil. 20. årh.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag

1.650 kr.

(Autobud) 1.650 kr.
1.600 kr.
1.550 kr.
1.500 kr.