2103/​65

Lysberg Hansen & Terp

Øreklapstol betrukket med læder, ben af mørkt træ i engelsk stil. 20. årh.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

(Autobud) 1.650 DKK
1.600 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK