2103/65
Lysberg Hansen & Terp
Øreklapstol betrukket med læder, ben af mørkt træ i engelsk stil. 20. årh.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag