12038/29
Marc Chagall (, efter)
Komposition. Tryksign. Litografi i farver nr. 105/500. 80×58. Uindrammet.
En let kridtstreg i underste margen, ellers ingen fejl.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag