12114/15
Carl Høyrup (f. 1893, d. 1961, dansk maler)
Fire krager fortærer en and. Sign. C. Høyrup. Olie på lærred. 46×29. Rammemål 56×39.
Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud