2248/86
Et par engelske lampeborde af mahogni, skuffe og låger. Mærket Heritage. 20. årh. H. 62. B. 64. D. 43. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag