2248/​86

Et par engelske lampeborde af mahogni, skuffe og låger. Mærket Heritage. 20. årh. H. 62. B. 64. D. 43. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK