12032/​242

En senempire toiletkommode af mahogni, øverste skuffe med rum og spejl. 19. årh. H. 84. B. 73. D. 47

Forreste venstre hjørne er repareret, manglende finérflig ved midterste skuffe.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK