12032/242
En senempire toiletkommode af mahogni, øverste skuffe med rum og spejl. 19. årh. H. 84. B. 73. D. 47
Forreste venstre hjørne er repareret, manglende finérflig ved midterste skuffe.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag