2426/1179
Perle- og diamantring af 18 kt. guld prydet med talrige kulturperler og brillantslebne diamanter. Vægt ca. 17 g. B. 22 mm. Str. 50,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mangler tre perler.
Smykker og Fashion, 26. juni 2024
Vurdering
Hammerslag