2010/334
Fransk kaminur af forgyldt og patineret bronze, skive med sortmalede romertal. 19. årh. H. 33. B. 20. D. 11.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Pendul medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020
Vurdering
Hammerslag