2413/​254

Et par 'famille rose' vaser af porcelæn, hanke udformede som chilongs, låg af forgyldt metal. Samson, Frankrig 19. årh.s anden halvdel. H. ekskl. låg 20 cm. (2) E2

Et ben afknækket på hank.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag