12032/116
Ole Ahlberg (f. København 1949)
Den Hvide Rose. Sign. Ole Ahlberg 88. Litografi i farver nr. 145/198. 50×36. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag