2323/80
Ubekendt maler, 19. årh.
Interiør med en pige, der læser højt for en ældre kvinde. Usigneret. Olie på lærred. 63×56
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. juni 2023
Vurdering
Hammerslag