2439/511
Olaf Rude (f. Rakvere, Estland 1886, d. Frederiksberg 1957)
Kvinde siddende ved bord. Sign. Olaf Rude 22. Olie på lærred. 100×73.
God original stand.
Vurdering
816255 |