2149/8573
Orig. håndskrevet kort fra Storfyrstinde Olga Alexandrovna af Rusland (1882–1960), på fransk. Udateret. Vedlagt orig. kuvert med forgyldt russisk mitrakrone. 9,2×11,8. (2).
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag