2103/329
Almue lysekælling af egetræ, justérbar stamme. 19. årh. H. 79/107.
Revner i træet. Ridser og mærker. Brugsslitage. Løs i stammen.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag