2103/​329

Almue lysekælling af egetræ, justérbar stamme. 19. årh. H. 79/107.

Revner i træet. Ridser og mærker. Brugsslitage. Løs i stammen.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK