1632/138
Fransk skænk af nøddepoleret træ, udskåret med bladværk, front med tre skuffer, cabrioleben, greb af jern. 20. årh. H. 82. B. 186. D. 48.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 8. august 2016
Vurdering
Hammerslag
19 bud