2436/711
Knud Kyhn (f. Frederiksberg 1880, d. Farum 1969)
Strandeng med fugle. Sign. monogram 1942. Olie på lærred monteret på plade. Lysmål 119,5×147.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
200737 |