2031/218
Fire taste-vin af sølv, bestående af tre franske og én dansk. 19.-20. årh. Vægt 381 g. L. 9–14 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud