1950/​398

Fransk maler, 20. årh.

Sommerdag i parken med legende børn. Utydelig signatur. Olie på lærred. 40×50.

Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
1.000 DKK