12041/86
Arne Meyer (f. København 1905, d. 1969)
Landskab. Sign. Arne Meyer, 35. Olie på lærred. 60×62. Rammemål 70×72.
Mindre krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 8. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag