2016/883
Anna Elisabeth Munch (f. København 1876, d. sst. 1960)
Landskab. Sign. AEM. Olie på lærred monteret på pap. 24×52.
Enkelt minimal afskalling og minimale sømhuller.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag
35 bud