2427/​211

To kasseroller af sølv, drevede med kæmninger, med stjerthank af træ. Den ene A. Dragsted, København 1919, den anden med kinesisk eksportsølvstemplet, Diam. 19 cm. . Derudover tripod flødekande med stjerthank, Prahl, København 19. årh. Vægt i alt 1211 g. (3)

Mindre buler, ridser og mærker.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

818051 3.000 DKK