12143/115
Vitrineskab udført i Boulle-manér. Hylder af glas. 20. årh.s slutning. H. 194. B. 155.
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag