2048/937
Skandinavisk møbeldesign
Et par stole af massiv fyr. 1970'erne. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Stødmærker. Tørringsrevner.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag