2120/238
Et par opsatse af udskåret og bemalet træ i form af fugle, bladværk og frugter. Etiket A. Boiseselier, Fontainebleau. H. 27 cm. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud